لیزر جراحی co2 fractional

co2 fractional

لیزر جراحی co2 fractional

دستگاه ليزر Co2 فركشنال (Fractional Co2 laser) يک روش درمان غير تهاجمی است كه با استفاده از تكنولوژی پيشرفته، اشعه ليزر را به هزاران اشعه ميكروسكوپيك تقسيم می كند، در نتيجه فقط بخشی از پوست تحت تأثير اشعه قرار می گيرد. برای تشبيه می توان گفت كه پوست پس از تابش اشعه لیزر Co2 فرکشنال مانند تصوير ديجيتالی است كه پيكسل های آن يک در ميان ظاهر می شود. در واقع ليزر Co2 فركشنال حد واسط ليزرهای تخريبی (ablative) و غير تخريبی (nonablative) است. در حالی كه ليزرهای تخريبی فقط روی اپيدرم (سلول های سطح پوست) اثر می كند و ليزرهای غير تخريبی فقط روی درم (لايه ميانی پوست) مؤثر است، ليزر Co2 فركشنال همزمان روی اپيدرم و درم مؤثر است.

کاربرد لیزر جراحی co2 fractional

دستگاه لیزر co2 فرکشنال یک روش درمانی غیرجراحی مؤثر برای درمان مشکلات پوستی است که با استفاده از کربن دی اکسید می تواند لایه خارجی پوست در مناطق آسیب دیده را برداشته و یک درمان رضایت بخش را برای پزشک و بیمار به ارمغان بیاورد.
عموما این دستگاه برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار میگیرد اما برای جوانسازی سایر مناطق بدن از جمله گردن ، بازو و دست ها هم میتوان از دستگاه co2 fractional laser بهره برد.این دستگاه دارای سه هندپیس می باشد.

1- هندپیس واژینال تایتنینگ(تنگ کردن واژن)

۲- هندپیس پیکسلی جوانسازی

co2-fractional

 برای دریافت مشاوره رایگان درباره دستگاه و یا اطلاع از قیمت و خرید دستگاه با ما تماس بگیرید.